DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 02: Комп'ютерно-орієнтовні системи навчання » Випуск 4 (11) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/892
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorМихалін, Г.О.-
dc.contributor.authorСтогній, О.В.-
dc.date.accessioned2012-07-21T17:49:40Z-
dc.date.available2012-07-21T17:49:40Z-
dc.date.issued2006-
dc.identifier.citationМихалін Г.О., Стогній О.В. Статистичні ймовірності. Прості випадкові величини. Закон великих чисел / Г.О. Михалін, О.В. Стогній // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова Серія № 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання: Зб. наук. праць / Редкол. – К.: НПУ ім. М.П. Драгоманова. – № 4 (11). – 2006. – С. 163-170ru_RU
dc.identifier.urihttp://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/892-
dc.language.isoukru_RU
dc.publisherВидавництво НПУ ім. М.П. Драгомановаru_RU
dc.subjectстатистичні ймовірностіru_RU
dc.subjectпрості випадкові величиниru_RU
dc.subjectзакон великих чиселru_RU
dc.subjectstatistical probabilityru_RU
dc.subjectsimple random variablesru_RU
dc.subjectlaw of large numbersru_RU
dc.subject.classification518.51ru_RU
dc.titleСтатистичні ймовірності. Прості випадкові величини. Закон великих чиселru_RU
dc.typeArticleru_RU
Appears in Collections:Випуск 4 (11)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
34.pdf616.84 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.