DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 02: Комп'ютерно-орієнтовні системи навчання » Випуск 4 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/892
Title: Статистичні ймовірності. Прості випадкові величини. Закон великих чисел
Authors: Михалін, Г.О.
Стогній, О.В.
Keywords: статистичні ймовірності
прості випадкові величини
закон великих чисел
statistical probability
simple random variables
law of large numbers
Issue Date: 2006
Publisher: Видавництво НПУ ім. М.П. Драгоманова
Citation: Михалін Г.О., Стогній О.В. Статистичні ймовірності. Прості випадкові величини. Закон великих чисел / Г.О. Михалін, О.В. Стогній // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова Серія № 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання: Зб. наук. праць / Редкол. – К.: НПУ ім. М.П. Драгоманова. – № 4 (11). – 2006. – С. 163-170
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/892
Appears in Collections:Випуск 4

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
34.pdf616.84 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.