Electronic Dragomanov Ukrainian
State University Repository

Статистичні ймовірності. Прості випадкові величини. Закон великих чисел

ISSN: 2310-8290

Show simple item record

dc.contributor.author Михалін, Г.О.
dc.contributor.author Стогній, О.В.
dc.date.accessioned 2012-07-21T17:49:40Z
dc.date.available 2012-07-21T17:49:40Z
dc.date.issued 2006
dc.identifier.citation Михалін Г.О., Стогній О.В. Статистичні ймовірності. Прості випадкові величини. Закон великих чисел / Г.О. Михалін, О.В. Стогній // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова Серія № 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання: Зб. наук. праць / Редкол. – К.: НПУ ім. М.П. Драгоманова. – № 4 (11). – 2006. – С. 163-170 ru_RU
dc.identifier.uri http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/892
dc.language.iso uk ru_RU
dc.publisher Видавництво НПУ ім. М.П. Драгоманова ru_RU
dc.subject статистичні ймовірності ru_RU
dc.subject прості випадкові величини ru_RU
dc.subject закон великих чисел ru_RU
dc.subject statistical probability ru_RU
dc.subject simple random variables ru_RU
dc.subject law of large numbers ru_RU
dc.subject.classification 518.51 ru_RU
dc.title Статистичні ймовірності. Прості випадкові величини. Закон великих чисел ru_RU
dc.type Article ru_RU


Files in this item

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record

Search DSpace


Browse

My Account

Statistics