DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 7 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/3448
Title: Про один клас ймовiрнiсних мiр в R2 заданих за допомогою Q∗-представлення дiйсних чисел
Authors: Коваль, В. В.
Keywords: структура ймовiрнiсних мiр в R2
Q∗-представлення дiйсних чисел
structure of probability measures on R2
Q∗-representation of real numbers
Issue Date: 2006
Publisher: Видавництво НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Коваль, В. В. Про один клас ймовiрнiсних мiр в R2 заданих за допомогою Q∗-представлення дiйсних чисел / В. В. Коваль // Науковий часопис Національного педагогічного університету iменi М. П. Драгоманова. Cерiя 1 : Фiзико-математичнi науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ iменi М. П. Драгоманова, 2006. - Вип. 7. — С. 168–173.
Abstract: В роботi вивчається структура ймовiрнiснихмiр в R2, заданихрозпо дiлом елементiв свого W∗-представлення, яке, в свою чергу, є природнiм двовимiрним аналогом Q∗-представлення дiйснихчисел.
In the paper we study the structure of probability measures on R2 defined by the distributions of the elements of their W∗-representation, which is a two dimensional analogue of Q∗-representation of real numbers.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/3448
Appears in Collections:Випуск 7

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Koval.pdf112.67 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.