DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 7 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/3445
Title: Випадковi величини, G2 ∞-символи яких утворюють ланцюг Маркова
Authors: Фещенко, О. Ю.
Keywords: випадковi величини
G2 ∞-символи
ланцюг Маркова
random variable
G2 ∞-symbols
Markov chain
Issue Date: 2006
Publisher: Видавництво НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Фещенко, О. Ю. Випадковi величини, G2 ∞-символи яких утворюють ланцюг Маркова / О. Ю. Фещенко // Науковий часопис Національного педагогічного університету iменi М. П. Драгоманова. Cерiя 1 : Фiзико-математичнi науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ iменi М. П. Драгоманова, 2006. Вип. 7. — С. 143–151.
Abstract: В роботi вивчаються самоподiбнi i фрактальнi властивостi спектра розподiлу випадкової величини ξ, G2 ∞-символи якої утворюють однорiдний ланцюг Маркова. Отримано критерiй наявностi атомiв розподiлу та його неперервностi, обчислено фрактальну розмiрнiсть спектра розподiлу випадкової величини ξ в окремих випадках.
We study self-similar and fractal properties of the spectrum of a random variable ξ with markovian G2 ∞-symbols. Necessary and sufficient conditions for the continuity resp. discreteness of ξ are found. Fractal dimension of the spectrum of the random variable ξ is calculated for some specaial cases.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/3445
Appears in Collections:Випуск 7

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Feshchenko.pdf143.17 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.