DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 16 (1) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13945
Title: Про DP-перетворення, що породжені випадковими величинами з незалежними Q*-символами
Authors: Ібрагім, Муслем Хуссейн
Торбін, Григорій Мирославович
Keywords: фрактали
DP-перетворення
Q*-зображення
сингулярно неперервні ймовірнісні міри
fractals
DP-transformations
Q*-representations
singularly continuous probability measures
Issue Date: 2014
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Ібрагім, М. Х. Про DP-перетворення, що породжені випадковими величинами з незалежними Q*-символами / М. Х. Ібрагім, Г. М. Торбін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2014. - Вип. 16 (1). - С. 134-143.
Abstract: Стаття присвячена знаходженню необхідних і достатніх умов збереження розмірності Хаусдорфа-Безиковича функціями розподілу випадкових величин з незалежними Q*-символами при умові відділеності елементів стохастичних матриць Q* та P* від нуля.
The paper is devoted to the finding of necessary and sufficient conditions for the Hausdorff-Besicovitch dimension preservation by distribution functions of random variables with independent symbols under assumptions that elements of stochastic matrices Q* and P* are bounded away from zero.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13945
Appears in Collections:Випуск 16 (1)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ibragim134-143.pdfОсновна стаття254.86 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.