DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (1) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13891
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorАльбеверіо, Сержіо-
dc.contributor.authorКулиба, Юлія Володимирівна-
dc.contributor.authorПрацьовитий, Микола Вікторович-
dc.contributor.authorТорбін, Григорій Мирославович-
dc.date.accessioned2017-05-10T10:09:53Z-
dc.date.available2017-05-10T10:09:53Z-
dc.date.issued2012-
dc.identifier.citationАльбеверіо, С. Про сингулярність та спектральну структуру розподілів випадкових ланцюгових дробів / С. Альбеверіо, Ю. В. Кулиба, М. В. Працьовитий, Г. М. Торбін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13(1). - С. 31-44.ua
dc.identifier.urihttp://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13891-
dc.description.abstractУ роботі розглядаються різні підходи до доведення сингулярної неперервності розподілів випадкових величин з незалежними однаково розподіленими символами ланцюгового розкладу. Повністю досліджено спектральну структуру розподілів випадкових величин з незалежними (взагалі кажучи, різнорозподіленими) символами ланцюгового розкладу.ua
dc.description.abstractWe consider different approaches to the proof of singular continuity of distributions of random variables with independent identically distributed symbols of continued fraction expansion. The spectral structure of probability distributions of random variables with independent continued fraction symbols is completely studied.ua
dc.description.sponsorshipЦя робота була частково підтримана проектами DFG KO1989/6-1 та DAAD A/11/85586ua
dc.language.isoukua
dc.publisherВид-во НПУ ім. М. П. Драгомановаua
dc.subjectланцюгові дробиua
dc.subjectсингулярно неперервні ймовірнісні міриua
dc.subjectергодична теоремаua
dc.subjectасимптотична частота символівua
dc.subjectрозмірність Хаусдорфа-Безиковича множиниua
dc.subjectрозмірність Хаусдорфа міриua
dc.subjectcontinued fractionsua
dc.subjectsingularly continuous probability measuresua
dc.subjectergodic theoremua
dc.subjectasymptotic frequency of symbolsua
dc.subjectHausdorff-Besicovitch dimension of setsua
dc.subjectHausdorff dimension of measuresua
dc.subject.classification519.21ua
dc.titleПро сингулярність та спектральну структуру розподілів випадкових ланцюгових дробівua
dc.title.alternativeOn singularity of random continued fractionsua
dc.typeArticleua
Appears in Collections:Випуск 13 (1)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
kulyba31-44.pdfОсновна стаття248.47 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.