DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (1) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13891
Title: Про сингулярність та спектральну структуру розподілів випадкових ланцюгових дробів
Other Titles: On singularity of random continued fractions
Authors: Альбеверіо, Сержіо
Кулиба, Юлія Володимирівна
Працьовитий, Микола Вікторович
Торбін, Григорій Мирославович
Keywords: ланцюгові дроби
сингулярно неперервні ймовірнісні міри
ергодична теорема
асимптотична частота символів
розмірність Хаусдорфа-Безиковича множини
розмірність Хаусдорфа міри
continued fractions
singularly continuous probability measures
ergodic theorem
asymptotic frequency of symbols
Hausdorff-Besicovitch dimension of sets
Hausdorff dimension of measures
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Альбеверіо, С. Про сингулярність та спектральну структуру розподілів випадкових ланцюгових дробів / С. Альбеверіо, Ю. В. Кулиба, М. В. Працьовитий, Г. М. Торбін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13(1). - С. 31-44.
Abstract: У роботі розглядаються різні підходи до доведення сингулярної неперервності розподілів випадкових величин з незалежними однаково розподіленими символами ланцюгового розкладу. Повністю досліджено спектральну структуру розподілів випадкових величин з незалежними (взагалі кажучи, різнорозподіленими) символами ланцюгового розкладу.
We consider different approaches to the proof of singular continuity of distributions of random variables with independent identically distributed symbols of continued fraction expansion. The spectral structure of probability distributions of random variables with independent continued fraction symbols is completely studied.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13891
Appears in Collections:Випуск 13 (1)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
kulyba31-44.pdfОсновна стаття248.47 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.