DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (1) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13887
Title: Аналог теореми Біллінгслі для пакувальної розмірності
Other Titles: An analog of Billingsley theorem for the packing dumension
Authors: Слуцький, Олександр Васильович
Торбін, Григорій Мирославович
Keywords: пакувальна розмірність множини
пакувальна розмірність міри
розмірність Хаусдорфа-Безиковича множини
розмірність Хаусдорфа міри
packing dimension of sets
packing dimension of measures
Hausdorff-Besicovitch dimension of sets
Hausdorff dimension of measures
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Слуцький, О. В. Аналог теореми Біллінгслі для пакувальної розмірності / О. В. Слуцький, Г. М. Торбін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць.- Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13(1). - С. 198-210.
Abstract: У статті доводиться аналог теореми Біллінгслі для пакувальної розмірності. Також вводиться означення розмірності пакувальної-Біллінгслі, доводиться його коректність та простежується зв’язок цього означення з означенням стандартної пакувальної розмірності.
In this paper we prove an analog of Billingsley theorem for the packing dumension. To this end we introduce definition of packing-Billingsley dimension, verifying that this definition is correct, and showing relations between it and the definition of standard packing dimension.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13887
Appears in Collections:Випуск 13 (1)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
slutskyi198-210.pdfОсновна стаття235.9 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.