DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Інженерно-педагогічний факультет » Навчальні видання Інженерно-педагогічного факультету »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13083
Title: Машинознавство : Основи гідравліки та теплотехніки. Гідравлічні машини та теплові двигуни
Authors: Корець, Микола Савич
Keywords: машинознавство
гідравліка
теплотехніка
теплові двигуни
Issue Date: 2001
Publisher: "Знання України"
Citation: Корець, Микола Савич. Машинознавство : Основи гідравліки та теплотехніки. Гідравлічні машини та теплові двигуни : навчальний посібник для студ. вищ. пед. закл. освіти / М. С. Корець. - Київ : Знання України, 2001. - 448 с.
Abstract: В навчальному посібнику розглянуті основи гідростатики, гідродинаміки, технічної термодинаміки та теорії теплообміну як теоретичної бази машинознавства. Подана інформація про конструктивні особливості, принцип дії та галузі застосування гідравлічних машин, теплових двигунів, холодильних установок, компресорів, Запропоновані можливі варіанти лабораторних робіт для даного інтегрованого курсу. Навчальний посібник передбачений для студентів спеціальності 7.0 і 0103 Педагогіка ї методика середньої освіти. Трудове навчання. Виробничі технології. Основи виробництва. Розрахований також для студентів та викладачів інших технічних спеціальностей вищих педагогічних закладів освіти і може бути використаний вчителями трудового та професійного навчання в практичній роботі.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13083
ISBN: 966-618153-3
Appears in Collections:Навчальні видання Інженерно-педагогічного факультету

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Korets M. Mashinoznavstvo.pdfосновна стаття168.6 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.