DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського » Навчальні видання Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/12657
Title: Історія музичної освіти України
Authors: Гуральник, Наталія Павлівна
Keywords: музична освіта в Україні
курс лекцій
Issue Date: 2015
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Гуральник, Наталія Павлівна. Історія музичної освіти України [Электронный ресурс] : [курс лекцій для студ. муз. спец. вищ. навч. закл. мистецького спрямування] / Н. П. Гуральник ; М-во освіти і науки України, Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - К. : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2015.
Abstract: У курсі лекцій виокремлено та конкретизовано історичний дискурс, розглянуто сутність музичної освіти та основні теоретичні положення стосовно її змісту як музично- педагогічної категорії у контексті загальнонаукового знання, визначені та розкриті історичні періоди розвитку музичної освіти України, представлені основні тенденції цих періодів та їх зміст. Курс лекцій може застосовуватись як основний та додатковий матеріал у теоретичних курсах з проблем теорії та історії мистецької освіти, музичного навчання та розрахований на студентів і магістрів мистецьких спеціальностей вищої педагогічної та музичної школи, аспірантів і викладачів музично-освітніх навчальних закладів.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/12657
ISBN: 978-966-660-923-9
Appears in Collections:Навчальні видання Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
istoriya_muzychnoi_osvity.pdf2.2 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.