ISSN: 2310-8290
dc.contributor.author | Дармосюк, В. М. | |
dc.date.accessioned | 2013-08-27T10:05:48Z | |
dc.date.available | 2013-08-27T10:05:48Z | |
dc.date.issued | 2006 | |
dc.identifier.citation | Дармосюк, В. М. Факторкiльця нетерових напiвдосконалих кiлець / В. М. Дармосюк // Науковий часопис Ніціонального педагогічного університету iменi М. П. Драгоманова. Cерiя 1 : Фiзико-математичнi науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ iменi М. П. Драгоманова, 2006. Вип. 7. — С. 46–53. | ru_RU |
dc.identifier.uri | http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/3435 | |
dc.description.abstract | Нехай R радикал Джекобсона черепичного порядку A. Ми доводимо, що черепичний порядок A є спадковим тодi i тiльки тодi, коли факторкiльце A/R2 є праворядним. Побудовано приклад черепичного порядку A, такого що A/I є праворядним нерозкладним кiльцем, але A не є напiвланцюговим. | ru_RU |
dc.description.abstract | Let R be the Jacobson radical of a tiled order A. We prove that a tiled order A is hereditary if and only if the quotient ring A/R2 is right serial. We construct the example of the tiled order A such that A/I is right serial indecomposable ring, but A is not serial. | ru_RU |
dc.language.iso | uk | ru_RU |
dc.publisher | Видавництво НПУ ім. М. П. Драгоманова | ru_RU |
dc.subject | факторкiльце | ru_RU |
dc.subject | черепичний порядок | ru_RU |
dc.subject | напiвдосконалі кiльця | ru_RU |
dc.subject | quotient ring | ru_RU |
dc.subject | tiled order | ru_RU |
dc.subject | semiperfect ring | ru_RU |
dc.title | Факторкiльця нетерових напiвдосконалих кiлець | ru_RU |
dc.type | Article | ru_RU |