Цифровий репозитарій
Українського державного університету
імені Михайла Драгоманова

Побудова асимптотики розв’язків лінійних сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь вищих порядків з виродженнями

ISSN: 2310-8290

Показати скорочений опис матеріалу

dc.contributor.author Пафик, Сергій Петрович
dc.contributor.author Яковець, Василь Павлович
dc.date.accessioned 2017-05-10T10:05:47Z
dc.date.available 2017-05-10T10:05:47Z
dc.date.issued 2012
dc.identifier.citation Пафик, С. П. Побудова асимптотики розв’язків лінійних сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь вищих порядків з виродженнями / С. П. Пафик, В. П. Яковець // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13(1) - С. 181-197. ua
dc.identifier.uri http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13888
dc.description.abstract Побудовано асимптотику лінійно незалежних розв’язків однорідної сингулярно збуреної системи лінійних диференціальних рівнянь довільного т-го порядку з матрицею при старших похідних, яка вироджується з прямуванням малого параметра до нуля. Для побудови відповідних асимптотичних розвинень використовується теорія поліноміальних матричних в’язок. Розглянуто випадок простого спектра характеристичного полінома. ua
dc.description.abstract It is constructed the asymptotic of linearly independent solutions of the homogeneous singularly perturbed systems of linear differential equations m-order with the the matrix of the older derivative which is degenerating when small parameter is to zero. For the building of the corresponding expansions the theory of the polynomial matrix brunches is used. It is investigated the case of the simple spectrum of characteristic polynom. ua
dc.language.iso uk ua
dc.publisher Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова ua
dc.title Побудова асимптотики розв’язків лінійних сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь вищих порядків з виродженнями ua
dc.title.alternative Construction of the asymptotic solution of the homogeneous degenerated singularly perturbed system for linear differential equations of higher orders ua
dc.type Article ua


Долучені файли

Даний матеріал зустрічається у наступних фондах

Показати скорочений опис матеріалу