ISSN: 2310-8290
Показати скорочений опис матеріалу
dc.contributor.author | Нікіфоров, Роман Олексійович![]() |
|
dc.contributor.author | Торбін, Григорій Мирославович![]() |
|
dc.date.accessioned | 2017-05-10T10:00:03Z | |
dc.date.available | 2017-05-10T10:00:03Z | |
dc.date.issued | 2012 | |
dc.identifier.citation | Нікіфоров, Р. О. Про розмірність Хаусдорфа-Безиковича узагальнених самоподібних множин, породжених нескінченними IFS / Р. О. Нікіфоров, Г. М. Торбін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13(1). - С. 151-162. | ua |
dc.identifier.uri | http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13885 | |
dc.description.abstract | У роботі вивчається питання обчислення розмірності Хаусдорфа-Безиковича N-самоподібної множини, яка є узагальненням самоподібної множини на випадок нескінченної кількості стискуючих перетворень подібності. Досліджено клас N-самоподібних компактів, які є спектрами випадкових величин з незалежними Q∞-символами та повністю вивчено їх фрактальні властивості. | ua |
dc.description.abstract | The paper is devoted to the study of fine fractal properties of generalized self-similar sets, which are defined as attractors generated by infinite linear iterated function systems. We investigate the Hausdorff dimension of generalized self-similar sets, which are supports of measures with independent Q∞-digits. | ua |
dc.language.iso | uk | ua |
dc.publisher | Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова | ua |
dc.subject | самоподібні множини | ua |
dc.subject | N-самоподібні множини | ua |
dc.subject | сингулярно неперервні розподіли ймовірностей | ua |
dc.subject | розмірність Хаусдорфа-Безиковича | ua |
dc.subject | фрактали | ua |
dc.subject | IFS | ua |
dc.subject | Q∞-зображення | ua |
dc.subject | Q∞-expansion | ua |
dc.subject | self-similar sets | ua |
dc.subject | N-self-similar sets | ua |
dc.subject | singularly continuous probability distributions | ua |
dc.subject | Hausdorff-Besicovitch dimension | ua |
dc.subject | fractals | ua |
dc.subject.classification | 519.21 | ua |
dc.title | Про розмірність Хаусдорфа-Безиковича узагальнених самоподібних множин, породжених нескінченними IFS | ua |
dc.title.alternative | On the Hausdorff dimension of generalized self-similar sets generated by infinite IFS | ua |
dc.type | Article | ua |