ISSN: 2310-8290
Показати скорочений опис матеріалу
dc.contributor.author | Шкіль, Микола Іванович![]() |
|
dc.date.accessioned | 2017-05-10T09:12:14Z | |
dc.date.available | 2017-05-10T09:12:14Z | |
dc.date.issued | 2009 | |
dc.identifier.citation | Шкіль, М. І. Про асимптотичне розвинення розв’язків сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь другого порядку з виродженням у точці / М. І. Шкіль // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2009. - Вип. 10. - С. 6-13. | ua |
dc.identifier.uri | http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13875 | |
dc.description.abstract | Запропоновано метод побудови локальних асимптотичних формул для розв’язків системи лінійних диференціальних рівнянь другого порядку у випадку, коли виродження настає в одній точці. | ua |
dc.description.abstract | We propose the method of construction of local asymptotic formulae for solutions of system of linear differential equations of second order in the case if degeneracy is in a single point. | ua |
dc.language.iso | uk | ua |
dc.publisher | Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова | ua |
dc.title | Про асимптотичне розвинення розв’язків сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь другого порядку з виродженням у точці | ua |
dc.type | Article | ua |