DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Публікації про університет у засобах масової інформації »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/9992
Title: Національний педагогічний... Орієнтація на вчителя
Authors: Андрущенко, Віктор Петрович
Keywords: Учительське середовище
учительська професія
стратегія підтримки вчителя
підготовка нового вчителя
Issue Date: 13-Apr-2016
Publisher: газета "Освіта"
Citation: Андрущенко В.П. Національний педагогічний...Орієнтація на вчителя/ В. П. Андрущенко//Освіта. – 2016. –13 – 20 квітня, № 15 (5710). – С.3.
Abstract: Ситуацію, що склалась в учительському середовищі держави, задовільною назвати важко. Низький рівень заробітної плати, падіння престижу учительської професії, небажання випускників педагогічних вишів працювати в школі, негативне ставлення значної частини учнівської молоді та батьків до школи і вчителя... Про всі ці речі говорять практично всі, однак діє у напрямі нормалізації ситуації далеко не кожен. Тим паче важливою є ініціатива Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щодо стратегії підтримки вчителя, модернізації його підготовки у відповідності з викликами глобалізованого суспільства та сучасного українського державотворення.Особливості цього процесу та його основні напрями ми попросили пояснити ректора університету, академіка НАПН України Віктора Андрущенка.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/9992
Appears in Collections:Публікації про університет у засобах масової інформації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
andruschenko.pdf144.48 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.