DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет педагогіки та психології » Наукові праці Факультету педагогіки та психології »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/9954
Title: Виховуємо громадянина : морально-правові аспекти вихованості
Authors: Луценко, Ірина Олексіївна
Keywords: громадянське виховання
громадянськість
правове виховання
морально-правове виховання
Issue Date: 2015
Publisher: Вид-во "Світич"
Citation: Луценко, Ірина Олексіївна. Виховуємо громадянина : морально-правові аспекти вихованості / І. Луценко // Дошкільне виховання : Щомісячний науково-методичний журнал для педагогів і батьків Міністерства освіти і науки України. - 2015. - N 4. - С. 9-13.
Abstract: Сьогодні громадянське виховання, якому педагоги часто відводили формальну роль в освітньому процесі, стає пріоритетним напрямом роботи з дітьми. Відтак маємо принципово змінити педагогічні підходи, усвідомити, що плекати громадянина означає не просто ознайомлювати дитину з історією та культурою рідної країни, а насамперед формувати у неї розуміння своїх прав і обов’язків у суспільстві, моральну відповідальність за свою поведінку. Методику цієї роботи нам розробляти спільно: і в рамках оголошеної редакцією акції “Перехрестя дружби”, і в іншій діяльності. Цікаві ідеї та знахідки, про які ви напишете, будуть опубліковані в “ДВ” і додатках. Нині ж пропонуємо заглибитися в сутність проблеми.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/9954
ISSN: 0321-1401
Appears in Collections:Наукові праці Факультету педагогіки та психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Lutsenko1.pdf8.04 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.