DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет соціально-економічної освіти та управління » Навчальні видання Факультету соціально-економічної освіти та управління »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/7435
Title: Навчально-методичний комплекс з «Мікроекономіки»
Authors: Бицюра, Юрій Васильович
Keywords: Мікроекономіка
Навчально-методичний комплекс
Issue Date: 23-Jun-2015
Citation: Навчально-методичний комплекс з «Мікроекономіки» / уклад. Ю.В. Бицюра. – К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2015. – 62 с.
Abstract: Навчально-методичний комплекс призначений для студентів напрямів підготовки «Економічна теорія», «Математика» та «Інформатика*», які вивчають дисципліну «Мікроекономіка» та «Економічна теорія». Він містить методичні рекомендації щодо роботи з курсом, тематичні плани лекцій та семінарських занять, тематику рефератів, приклади задач та тестових завдань, орієнтовні питання до екзамену, порядок поточного та підсумкового контролю навчальних досягнень студентів та список рекомендованої літератури. Навчально-методичний комплекс покликаний полегшити підготовку студентів до занять з «Мікроекономіки» та «Економічної теорії» в умовах кредитно-модульної системи.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/7435
Appears in Collections:Навчальні видання Факультету соціально-економічної освіти та управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Training Complex.pdf430.36 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.