DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет соціально-економічної освіти та управління » Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/72
Title: Влада і громадянське суспільство: механізми взаємодії
Authors: Бойчук, Микола Андрійович
Keywords: політика
політологія
влада
методологія
філософські проблеми
Issue Date: 2007
Publisher: Атлант ЮЕмСі
Citation: Бойчук, Микола Андрійович. Влада і громадянське суспільство: механізми взаємодії : монографія / М. А. Бойчук. - Київ : Атлант ЮЕмСі, 2007. - 207 с.
Abstract: Монографія присвячена філософсько-політологічному аналізу влади з метою обґрунтування її як самодостатнього соціального інституту, до якого рівною мірою мають відношення як держава, так і громадянське суспільство. При цьому у горизонті громадянського суспільства влада розглядається як атрактор самоорганізації родового життя людини, а у вимірі держави – як інструмент організації соціальних процесів. У ході дослідження діалектики самоорганізаційних і організаційних впливів на формування громадянського суспільства доведено, що влада дійсно є параметром управління у самовідтворенні соціального організму України. Монографія призначена для науковців, викладачів, аспірантів, магістрів, студентів, а також для усіх, хто займаються дослідженнями в галузі політології.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/72
ISBN: 978-966-8968-13-6
Appears in Collections:Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Бойчук.pdf1.62 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.