DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Інститут неперервної освіти » Навчальні видання Інституту неперервної освіти »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/6796
Title: Навчально-методичний посібник для викладачів щодо організації дистанційної форми навчання з перепідготовки та підвищення кваліфікації
Authors: Ісаєнко, Володимир Миколайович
Кашина, Ганна Сергіївна
Ніколаєв, Кирило Дмитрович
Павлюченко, Лариса Сергіївна
Keywords: дистанційне навчання
перепідготовка
підвищення кваліфікації
Moodle
Issue Date: Dec-2014
Publisher: Видавництво НПУ імені М.П. Драгоманова
Citation: Навчально-методичний посібник для викладачів щодо організації дистанційної форми навчання з перепідготовки та підвищення кваліфікації / За ред. Ісаєнка В.М., Кашина Г.С., Ніколаєв К.Д., Павлюченко Л.С. – К : Видавництво НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2014. – 100 с.
Abstract: У навчально-методичному посібнику для викладачів щодо організації дистанційної форми навчання з перепідготовки та підвищення кваліфікації пропонується структура і зміст навчальних курсів фахової перепідготовки та підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання. Виокремлено загальні положення організації дистанційної форми навчання, запропоновано структуру лекцій, семінарських та практичних занять, форми та зміст контролю засвоєння практичного та теоретичного матеріалу згідно вимог Болонського процесу щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах. Навчально-методичний посібник розрахований на викладачів, що забезпечують дистанційне навчання в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації і можуть бути корисними тьютерам, Web–дизайнерам, а також іншим фахівцям, які причетні до розробки дистанційних курсів.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/6796
Appears in Collections:Навчальні видання Інституту неперервної освіти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
metod_rekom_DO.pdf2.81 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.