DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет фізичного виховання та спорту » Наукові праці Факультету фізичного виховання та спорту »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/5181
Title: Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія № 15. “Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт)”: з6. наукових праць. - Випуск 3 (46) 14
Keywords: спорт
фізична культура
студенти
діти
підлітки
школярі
физическая культура
студенты
дети
школьники
sport
physical culture
students
children
Issue Date: 2014
Publisher: НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія № 15. “Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт)”: з6. наукових праць / За ред. Г. М. Арзютова. - К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2014. - Випуск 3 (46) 14. – 112 с.
Abstract: У статтях розглядаються результати теоретичних досліджень і експериментальної роботи з питань педагогічної науки, педагогічні, психологічні і соціальні аспекти, що висвітлюють нові технології в теорії та методики навчання в фізичної культурі, спорту та підготовки спортсменів. Збірник розрахований на аспірантів, докторантів, вчителів і викладачів фізичного виховання, тренерів і спортсменів.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/5181
Appears in Collections:Наукові праці Факультету фізичного виховання та спорту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
3 (46) 14_seria15.pdf1.67 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.