DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет менеджменту освіти та науки » Навчальні видання Факультету менеджменту освіти та науки »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/32826
Title: Філософія : навчальний посібник
Authors: Андрущенко, Віктор Петрович
Бойченко, Іван Васильович
Надольний, Іван Федотович
Розумний, Володимир Павлович
Issue Date: 1997
Publisher: Вікар
Citation: Філософія : навчальний посібник для студентів і аспірантів гуманітарних вищих навчальних закладів / І. Ф. Надольний, В. П. Андрущенко, І. В. Бойченко, В. П. Розумний [та ін.] ; за ред. І. Ф. Надольного. - Київ : Вікар, 1997. - 584 с.
Abstract: Даний посібник є своєрідним узагальненням курсу лекцій, які читають студентам і аспірантам його автори — викладачі кафедри філософії гуманітарних наук Київського університету імені Тараса Шевченка, інших вузів, науковці Інституту філософії НАН України. Це один із перших навчальних посібників з філософії, виданих в Україні останім часом, у якому робиться спроба без ідеологічної заангажованості, на системній основі підійти до осмислення історії розвитку філософської думки, актуальних питань онтології, гносеології, соціальної філософії у суголосі з проблемами становлення української державності, розвитку національної культури, в широкому контексті сучасної світової філософської думки. До кожної теми даються контрольні запитання, теми рефератів, список рекомендованої літератури. Для студентів і аспірантів вузів, широкого кола читачів.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/32826
ISBN: 966-7131-07-6
Appears in Collections:Навчальні видання Факультету менеджменту освіти та науки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Filosofiia_12.pdf5.51 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.