DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет політології та права » Наукові праці Факультету політології та права »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/29221
Title: На шляху до свободи. Нариси з історії української державності та права. Вибрані праці. До 60-річчя від дня народження
Authors: Андрусишин, Богдан Іванович
Issue Date: 2020
Publisher: "Видавництво Людмила"
Citation: Андрусишин, Богдан Іванович. На шляху до свободи: вибрані праці : нариси з історії української державності та права : до 60-річчя від дня народження / Богдан Іванович Андрусишин. - Київ : Людмила, 2020. - 699, [1] с.
Abstract: У книзі зібрані наукові та публіцистичні праці відомого українського історика та правознавця, декана фаультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, академіка Української академії історичних наук, Української академії політичних наук, Академії наук вищої школи України, Міжнародної гуманітарної академії, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора історичних наук, професора Богдана Івановича Андрусишина, опубліковані ним за роки незалежності України. Вони стосуються різних проблем та періодів українського державотворення. Окремі праці присвячені акуальним проблемам розвитку правової системи України, питанням методологічних засад підготовки правничих, політологічних та історичних кадрів. Вміщено також нарис про вченого та загальний список його праць. Видання присвячене 60-річчю від дня народження автора.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/29221
ISBN: 978-617-7828-30-2
Appears in Collections:Наукові праці Факультету політології та права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Andrusyshyn.pdfНаукове видання54.44 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.