DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет спеціальної та інклюзивної освіти » Наукові праці Факультету спеціальної та інклюзивної освіти »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/24340
Title: Дидактичні ігри на уроках літературного читання з метою подолання страху в другокласників з інтелектуальними порушеннями
Authors: Зімовець, Ангеліна Олексіївна
Кравець, Ніна Павлівна
Keywords: учні з інтелектуальними порушеннями
дидактична гра
урок літературного читання
страх
Issue Date: Mar-2019
Publisher: Бердянськ: БДПУ
Citation: Зімовець, А. О. Дидактичні ігри на уроках літературного читання з метою подолання страху в другокласників з інтелектуальними порушеннями / А. О. Зімовець, Н. П. Кравець // Наукові засади підготовки фахівців природничих, інженерно-педагогічних та технологічних напрямків : матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю (26-29 березня 2019 року ) : збірник тез. - Бердянськ : БДПУ, 2019. - С. 92-94.
Abstract: Розкрито особливості учнів з інтелектуальними порушеннями, що негативно впливають на засвоєння ними навчального матеріалу на уроках літературного читання. Доведено доцільність застосування дидактичних ігор з метою корекції емоційно-вольової сфери учнів.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/24340
Appears in Collections:Наукові праці Факультету спеціальної та інклюзивної освіти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
26.pdfОсновна стаття119.71 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.