DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 02: Комп'ютерно-орієнтовні системи навчання » Випуск 12 (19) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/22978
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorБіляй, І. М.-
dc.date.accessioned2019-01-31T14:55:03Z-
dc.date.available2019-01-31T14:55:03Z-
dc.date.issued2012-
dc.identifier.citationБіляй, І. М. Математичне сподівання, теорема про середнє та обчислення площ та об’ємів деяких фігур / І. М. Біляй // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 2 : Комп'ютерно-орієнтовані системи навчання : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 12 (19). - С. 141-152.ua
dc.identifier.urihttp://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/22978-
dc.language.isoukua
dc.publisherВидавництво НПУ імені М. П. Драгомановаua
dc.titleМатематичне сподівання, теорема про середнє та обчислення площ та об’ємів деяких фігурua
dc.typeArticleua
Appears in Collections:Випуск 12 (19)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bilyay.pdf736.38 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.