DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 02: Комп'ютерно-орієнтовні системи навчання » Випуск 12 (19) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/22978
Title: Математичне сподівання, теорема про середнє та обчислення площ та об’ємів деяких фігур
Authors: Біляй, І. М.
Issue Date: 2012
Publisher: Видавництво НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Біляй, І. М. Математичне сподівання, теорема про середнє та обчислення площ та об’ємів деяких фігур / І. М. Біляй // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 2 : Комп'ютерно-орієнтовані системи навчання : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 12 (19). - С. 141-152.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/22978
Appears in Collections:Випуск 12 (19)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bilyay.pdf736.38 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.