DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 02: Комп'ютерно-орієнтовні системи навчання » Випуск 20 (27) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/21821
Title: Деякі застосування тауберових теорем до закону великих чисел
Authors: Жалдак, М. І.
Михалін, Г. О.
Keywords: стохастика
ймовірність
тауберови теореми
вероятность
тауберовы теоремы
stochastics
probability
tauber theorem
Issue Date: 2018
Publisher: НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Жалдак, М. І. Деякі застосування тауберових теорем до закону великих чисел / М. І. Жалдак, Г. О. Михалін // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 2 : Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2018. - Вип. 20 (27). – С. 19-27.
Abstract: В статті розглядаються окремі питання стосовно закону великих чисел в теорії ймовірностей та коректності означення поняття ймовірності випадкової події.
В статье рассматриваются отдельные вопросы относительно закона больших чисел в теории вероятностей, корректности определения понятия вероятности случайного события.
The article deals with separate questions concerning the law of large numbers in the theory of probabilities, the correctness of the definition of the concept of the probability of a random event.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/21821
Appears in Collections:Випуск 20 (27)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Zhaldak_Michalin.pdf565.03 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.