DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет соціально-економічної освіти та управління » Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/21007
Title: Розвиток торгово-економічних зв’язків України з країнами Європи
Authors: Чорна, Наталія Анатоліївна
Петришина, Наталія Валеріївна
Keywords: торгово-економічні зв’язки
зовнішня торгівля
купівельна спроможність
мито
товаровиробники
валовий внутрішній продукту
товари
послугами
двостороння торгівля
негативне сальдо
імпорт
експорт
міжнародний ринок
світове господарство
Issue Date: 2017
Publisher: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова
Citation: Чорна, Н. А. Розвиток торгово-економічних зв’язків України з країнами Європи / Н. А. Чорна, Н. В. Петришина // Освіта і наука − 2017 : матеріали звітно-наукової конференції студентів, 3-7 квітня 2017 року. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. – С. 400-401.
Abstract: Зазначено, що торгово-економічні зв’язки України з країнами Європи є одним із головних векторів зовнішньої торгівлі країни, особливо, починаючи з 2014 року, після прийняття змін до Регламенту ЄП та Ради ЄС від 16 квітня 2014 року про скасування або зниження мит на товари, що походять з України, торгово-економічні зв’язки України з країнами Європи значно посилюються, і впродовж останніх років зростають в кількісних показниках. Підкреслено, що розширення та посилення торгово-економічних зв’язків України з країнами Європи компенсує негативні наслідки, які спіткали товаровиробників від різкого спаду купівельної спроможності всередині країни, що у майбутньому може стати одним із ключових факторів зростання валового внутрішнього продукту в Україні. Визначено головний вектор зовнішньої торгівлі України - торгово-економічні зв’язки з країнами Європи, зокрема, країнами, що входять до складу Європейського союзу (ФРН, Польща, Італія, Угорщина, Великобританія, Нідерланди. Виокремлено тенденцію до поступового збільшення обсягів двосторонньої торгівлі між Україною та країнами Європи протягом 2014 – 2016 рр. Висловлено важливість зберігати, підтримувати та посилювати торгово-економічні відносини з країнами Європи для забезпечення зростання авторитету на міжнародному ринку в сучасних умовах розвитку світового господарства.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/21007
Appears in Collections:Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Krasman N.V. Horna 2017.pdfТези2.9 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.