DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Наукова бібліотека » Наукові праці Наукової бібліотеки »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/20995
Title: Формування у студентів педуніверситету вмінь і навичок самостійної роботи засобами бібліотечних технологій : монографія
Authors: Савенкова, Людмила Василівна
Issue Date: 2008
Publisher: Освіта України
Citation: Савенкова, Л. В. Формування у студентів педуніверситету вмінь і навичок самостійної роботи засобами бібліотечних технологій : монографія / Л. В. Савенкова. - Київ : Освіта України, 2008. - 214 с.
Abstract: Монографія містить результати теоретико-експериментального дослідження проблеми формування у студентів умінь і навичок самостійної роботи засобами бібліотечних технологій. Проаналізовано сучасний стан самостійної роботи студентів у інформаційному середовищі бібліотеки ВНЗ та рівень їх готовності до використання бібліотечних інформаційно-пошукових систем та роботи з інформаційними джерелами. Виявлено, що значна частина студентів має досить низький рівень умінь з пошуку та відбору потрібних джерел і в традиційному, і в мережевому інформаційному бібліотечному середовищі. Обґрунтовано необхідність оволодіння студентами конкретними уміннями і навичками використання традиційних та електронних бібліотечних інформаційно-пошукових систем, знаннями з основ інформаційного аналізу і синтезу задля ефективного виконання самостійної навчальної роботи.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/20995
ISBN: 978-966-188-218-7
Appears in Collections:Наукові праці Наукової бібліотеки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Savenkova L. V._2008.PDF1.77 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.