DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет соціально-економічної освіти та управління » Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/20980
Title: Проблеми функціонування державних банків в Україні та шляхи їх вирішення
Authors: Красман, Наталія Валеріївна
Keywords: банківська система
банк
державний банк
банки з державною часткою
банки іноземних банківських груп
банки з приватним капіталом
Issue Date: 2017
Publisher: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова
Citation: Красман, Н. В. Проблеми функціонування державних банків в Україні та шляхи їх вирішення / Н. В. Красман // Теоретичні та прикладні аспекти впливу держави на економіку України : матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції, 20 грудня 2017 р. / укл. Підопригора Л. А. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. - С. 39-44.
Abstract: На основі аналізу міжнародного досвіду країн-сусідів доведено,що державні банки майже ніколи не використовуються як інструмент реалізації державної економічної політики, їх позитивна роль зводиться до згладжування кредитних циклів в економіці в кризові періоди, а частка держави у капіталі має стійку тенденцію до зниження шляхом перенесення прибутку або вливань приватного капіталу, що призводить до поступового розмивання частки держави у статутних капіталах банків. За результатами діяльності банківської системи України представлено нові критерії розподілу банків на 2017 рік. Виокремлено основні проблеми функціонування державних банків загалом та в Україні.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/20980
Appears in Collections:Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Krasman N.V. Problemu 2018.pdfТези482.37 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.