DSpace at library NPU Dragomanova » Наукові записки » Випуск 57 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/18964
Title: Формування духовних цінностей у слухачів і курсантів вузів системи МВС на заняттях з історії України
Authors: Бочарніков, Д. І.
Issue Date: 2004
Publisher: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Бочарніков, Д. І. Формування духовних цінностей у слухачів і курсантів вузів системи МВС на заняттях з історії України / Д. І. Бочарніков // Наукові записки : збірник наукових статей Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2004. – Вип. LVІІ (57) : педагогічні та історичні науки. – С. 30-35.
Abstract: У статті піднімається проблема забезпечення формування і збереження існуючих духовних цінностей на заняттях з історії України, які проводяться з курсантами та слухачами вищих навчальних закладів системи МВС. Акцентується увага на необхідності забезпечення спеціалізованого вивчення історії України у відомчому вищому навчальному закладі.
В статье поднимается проблема обеспечения формирования и сохранения существующих духовных ценностей на занятиях по истории Украины, которые проводятся с курсантами и слушателями высших учебных заведений системы МВД. Акцентируется внимание на необходимости обеспечения специализированного изучения истории Украины в ведомственном вузе.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/18964
Appears in Collections:Випуск 57

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bocharnikov.pdf170.5 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.