DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет філософії та суспільствознавства » Наукові праці Факультету філософії та суспільствознавства »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/18081
Title: Туризм як складова культурної дипломатії на міжнародній арені
Authors: Мєднікова, Галина Сергіївна
Keywords: культурна дипломатія
культурний туризм
культурно-гуманітарний простір
екологічний імідж
етноспорт
Issue Date: 2017
Publisher: ТОВ Нілан-ЛТД
Citation: Мєднікова, Г. С. Туризм як складова культурної дипломатії на міжнародній арені / Г. С. Мєднікова // Культурологічний альманах : Культурна дипломатія : стратегія, моделі, напрями / Ред. кол. : Т. І. Андрущенко, В. Д. Бондаренко [та ін.]. – Вінниця : ТОВ Нілан-ЛТД, 2017. – Вип. 5. – С. 72-79.
Abstract: Культурна дипломатія в сфері туризму як соціального інституту дає можливість аналізувати його інтегративне у гуманістичному, антропологічному, етичному, аксіологічному, комунікативному, соціологічному аспектах. Це дозволяє істотно поглибити розуміння туризму, усвідомити те, що поряд із соціально-практичною, бізнесовою існує і гуманітарна, духовно-культурна сутність туристичної діяльності; розкрити надзвичайно важливу роль туризму як засобу діалогу культур, впливового каналу народної дипломатії, що зближує народи та країни, сприяє їхньому взаєморозумінню і поширенню культурних універсалій як загальнолюдської платформи для розв’язання нагальних глобальних проблем.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/18081
Appears in Collections:Наукові праці Факультету філософії та суспільствознавства

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Mezdnikov.pdf159.27 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.