DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет менеджменту освіти та науки » Наукові праці Факультету менеджменту освіти та науки »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/18078
Title: Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі : Тези VIІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції з міжнародною участю, 23 листопада 2017 року
Issue Date: 2017
Publisher: Кафедра етики та естетики НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі : Тези VIІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції з міжнародною участю, 23 листопада 2017 року / МОН України ; Нац. пед. ун-т імені М. П. Драгоманова, Факультет філософської освіти і науки, Кафедра етики та естетики. – Київ : Кафедра етики та естетики НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. – 127 с.
Abstract: У збірнику представлено тези доповідей учасників VІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі». Доповіді присвячені актуальним питанням етики, естетики та культурології у контексті вітчизняної та світової філософської думки. Особливої уваги у збірці набуло висвітлення питань доброчесності, соціальної відповідальності, біоетики та значення сучасного мистецтва в процесі виховання.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/18078
Appears in Collections:Наукові праці Факультету менеджменту освіти та науки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
TEZI-2017(2).pdf2.03 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.