DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет соціально-економічної освіти та управління » Навчальні видання Факультету соціально-економічної освіти та управління »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17523
Title: Управління персоналом : методичні рекомендації до підготовки і проведення семінарських занять для студентів спеціальності 0306 «Менеджмент організацій та адміністрування»
Authors: Щербакова, Юлія Едуардівна
Keywords: управління персоналом
менеджмент організації
Issue Date: 2013
Publisher: Видавництво НПУ імені М.П. Драгоманова
Citation: Щербакова, Ю. Е. Управління персоналом : методичні рекомендації до підготовки і проведення семінарських занять для студентів спеціальності 0306 «Менеджмент організацій та адміністрування» / Укл. Ю. Е. Щербакова. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2013. – 27 с.
Abstract: Видання містить методичні рекомендації з підготовки і проведення семінарських занять, які передбачають засвоєння актуальних теоретичних засад управління персоналом організації та оволодіння практичними навичками роботи з персоналом. Студенти мають змогу ознайомитися з тематичним планом дисципліни, з переліком тем лекційних та семінарських занять. План кожного семінарського заняття включає питання для обговорення на семінарі, практичне завдання з теми, контрольні запитання щодо засвоєння теоретичного та практичного блоків та літератури для підготовки. Додається список питань до іспиту. Методичні рекомендації призначені для студентів, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент організацій та адміністрування».
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17523
Appears in Collections:Навчальні видання Факультету соціально-економічної освіти та управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
metodizka HR.pdfМетодичні рекомендації1.48 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.