DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет педагогіки та психології » Наукові праці Факультету педагогіки та психології »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17497
Title: Теоретичні основи експериментальної методики підготовки майбутніх учителів до роботи з профілактики порушень зору у дітей
Authors: Шеремет, Інеса Володимирівна
Страшко, Станіслав Васильович
Пакірбаєва, Лариса Володимирівна
Keywords: профілактика порушень зору
критерії готовності
компоненти готовності до професійної діяльності
Issue Date: 2016
Publisher: "Смугаста типографія "
Citation: Шереме, І. В. Теоретичні основи експериментальної методики підготовки майбутніх учителів до роботи з профілактики порушень зору у дітей / І. В. Шеремет, С. В. Страшко, Л. В. Пакірбаєва // Педагогіка та психологія : збірник наукових праць. - Харків : Смугаста типографія, 2016. - Вип. 52. - С. 240 -250.
Abstract: аття присвячена теоретичному обґрунтуванню експериментальнім методики підготовки майбутніх учителів до роботи з профілактики порушещ зору у дітей у загальноосвітніх навчальних закладах і розробки моделі її реалізації Розроблена модель підготовки майбутніх учителів до роботи |] профілактики порушень зору у дітей базується на здобутті знань та умінь я фахових, психолого-педагогічних дисциплін та методики навчання з цищ дисциплін, з наступним їх узагальненням і поглибленням у спецкурсі «Профічактика порушень зору дітей». Методика формування у майбутніх учителів готовності до роботи з профілактики порушень зору в\ загальноосвітніх навчальних закладах, розроблена на основі загально■] дидактичних та методичних закономірностей. Розроблений зміст спецкурсу «Профілактика порушень зору у дітей» та підхід до його опанування дають підстави вважати його окремим предметом і цілісною системою, успішне функціонування якої можливе завдяки постійному надходженню інформації з інших систем.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17497
ISBN: 978-617-7306-97-8
Appears in Collections:Наукові праці Факультету педагогіки та психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
педагогіка і психологія1.pdf5.5 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.