DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет педагогіки та психології » Наукові праці Факультету педагогіки та психології »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17421
Title: Про роль майбутньго вчителя у профілактиці порушень зору в учнів
Other Titles: About the role of primary school teachers in the prevention of visual impairment among schoolchildren
Authors: Шеремет, Інеса Володимирівна
Keywords: профілактика порушень зору
міопія
спазм акомодації
методика "зорових горизонтів"
педагогічні валеотехнології
Issue Date: 22-Feb-2016
Publisher: Чернігівський Національний Педагогічний Університет імені Т. Г. Шевченка
Citation: Шеремет, І. В. Про роль майбутнього вчителя у профілактиці порушень зору учнів / І. В. Шеремет // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Серія : Педагогічні науки. науки. До 160-річчя від дня народження С. Ф. Русової. - Чернігів : Чернігівський Нац. пед. ун-т імені Т. Г. Шевченка, 2016. - Вип. 135. - С. 254-258.
Abstract: Професійна підготовка майбутнього вчителя дуже багатогранна. Вона включає в собі предметно-змістовну підготовкуале до цього часу цілеспрямоване навчання майбутніх вчителів на готовність до профілактичної роботи по збереженню здоров’я та зору у педагогічних вузах практично не проводилося. Ознайомлення студентів з цих питань в дисциплінах природничого циклу є недостатнім. Воно не забезпечує глибоких знань про існуючі програми по збереженню зору, не забезпечує оволодіння методами та методиками, які використовують задля ефективної профілактичної роботи по збереженню зору. Проведення такої роботи під силу лише вчителеві з високим професійним рівнем, який володіє сучасними інноваційними технологіями. В статті розглядаються питання профілактики поруиіень зору в учнів молодших класів шляхом впровадження педагогічних валеологічних технологій.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17421
Appears in Collections:Наукові праці Факультету педагогіки та психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
вісник чернігівського нпу випуск 135.pdf4.18 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.