DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет педагогіки та психології » Наукові праці Факультету педагогіки та психології »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17267
Title: ТЕМА 6. Еволюція органічного світу
Authors: Страшко, Станіслав Васильович
Кучменко, Олена Борисівна
Сліпчук, Ірина Юріївна
Войцехівський, Михайло Федорович
Keywords: загальна біологія
молекулярна біологія
основи біохімії
еволюція
біорізноманітність
генетична інженерія
генетика
Issue Date: 2017
Publisher: Видавництво "Грамота"
Citation: Страшко, С. В. ТЕМА 6. Еволюція органічного світу / С. В. Страшко / Біологія 9 : підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів / С. В. Страшко, О. Б. Кучменко, І. Ю. Сліпчук, М. Ф. Войцехівський. - Київ : Грамота, 2017. - С. 131-163.
Abstract: Підручник відповідає Державному стандарту освіти та новій програмі з біології для загальноосвітніх навчальних закладів, може бути використаний для класів з поглибленим вивченням біології. У підручнику подано інформацію про загальні властивості й діяльність живих організмів на різних рівнях організації живої матерії — від молекулярного до біосферного. Розглянуто сучасні уявлення про виникнення життя на Землі та розкрито причини й закономірності еволюції, що базуються на класичній теорії еволюції та досягненнях сучасної молекулярної біології та генетики. У цікавій і доступній формі подано значення сучасних біологічних досліджень для розвитку біотехнологій як важливої умови сталого розвитку суспільства. Підручник добре ілюстрований, містить методичний апарат, який забезпечує ґрунтовне засвоєння навчального матеріалу, короткі узагальнення після кожної теми. Для учнів, учителів, методистів, батьків.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17267
ISSN: 978-966-349-648-1
Appears in Collections:Наукові праці Факультету педагогіки та психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
merged_9_kl_fragment.pdf6.95 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.