DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет педагогіки та психології » Навчальні видання Факультету педагогіки та психології »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17233
Title: Основи здоров’я : Підручник для 9-го класу загальноосв. навч. закл.
Authors: Бех, Іван Дмитрович
Воронцова, Тетяна Володимирівна
Пономаренко, Володимир Степанович
Страшко, Станіслав Васильович
Keywords: основи здоров’я
життєві навички
безпека
гармонійний розвиток
Issue Date: 2017
Publisher: Вид-во «Алатон»
Citation: Основи здоров’я : Підручник для 9-го класу загальноосв. навч. закл. / І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко. – Київ : Вид-во «Алатон», 2017. – 224 с.
Abstract: Підручник з «Основ здоров’я» створений відповідно до програми з основ здоров’я для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він реалізує компетентнісний підхід за тематичним спрямуванням і за методами навчання. Головне завдання підручника — розвиток життєвих навичок, сприятливих для здоров’я, безпеки і гармонійного розвитку учнів. Підручник також орієнтовано на використання сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів, що передбачають взаємодію учнів між собою та з учителем. Це аналіз ситуацій , мозкові штурми, робота з блок-схемами і кросс-тестами, рольові ігри, інсценування, виконання проектів, обговорення метафор. Розробки уроків за цією методикою доступні на порталі превентивної освіти (www.autta.org.ua). Підручник розроблено у співпраці з ЮНЕСКО і Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ).
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/17233
ISSN: 978-966-2663-48-8
Appears in Collections:Навчальні видання Факультету педагогіки та психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ilovepdf_merged_9.pdf6.56 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.