DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет соціально-економічної освіти та управління » Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/16845
Title: Культурологія туризму
Authors: Любарець, Владислава Вікторівна
Keywords: культура
туризм
культурологія туризму
туризмологія
Issue Date: 2017
Publisher: Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет"
Citation: Любарець, В. В. Культурологія туризму / В. В. Любарець // Дні науки філософського факультету – 2017 : Міжнародна наукова конференція, 25-26 квітня 2017 р. : [матеріали доповідей та виступів] / редкол. : А. Є. Конверський [та ін.]. – Київ : "Київський університет", 2017. – Ч. 4. – С. 152-154.
Abstract: Визначено поняття культури як спадщину і спосіб буття і джерелом туристичної активності. Розкрито значення культури туризму, яка відіграє важливу роль в гуманітарній освіті, естетиці, економіці і культурному обміні. Наголошено на відтворенні культури, що вимагає не лише діяльної участі людей в цьому процесі, а й відновлених ресурсів, інститутів, організації, управління. Означено культурологія туризму під кутом зору культури вивчає систему знань про туризм, що дозволяє додатково досліджувати його зміст як об'єкта культури. Вона є одним з напрямків вивчення культури бізнесу, поєднує в собі вивчення туризму і культури, а також сприяє подальшому розвитку і поглибленню туризмології. Визначено: культура, і туризм є ресурсами розвитку в їх діалектичному відношенні, основне іх призначення - змінити на краще соціальний світ.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/16845
Appears in Collections:Наукові праці Факультету соціально-економічної освіти та управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Liubarets_K10.pdfТези конференції272.41 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.