DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет філософії та суспільствознавства » Наукові праці Факультету філософії та суспільствознавства »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/16747
Title: Світська школа та Церква в сучасній Україні : співпраця у контексті європейського досвіду
Authors: Бондаренко, Віктор Дмитрович
Issue Date: 2006
Publisher: Світ Знань
Citation: Бондаренко, В. Д. Світська школа та Церква в сучасній Україні : співпраця у контексті європейського досвіду / В. Д. Бондаренко // Виконання обов'язків та зобов'язань України, що випливають із її членства в Раді Європи : зб. матеріалів круглого столу / ред. колегія : І. В. Бондарчук - головний редактор та ін. - Київ : Світ Знань, 2006. - С. 7-11.
Abstract: Основні кроки, які на нашу думку, слід було б здійснити, аби справа зміцнення моральних засад нашого суспільства насправді зрушила з місця. Спільна ж робота світської системи освіти і церкви ще більшою мірою зміцнила б його єдність та прислужилася б справі партнерської взаємодії Української дер­ жави і Церкви.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/16747
ISBN: 966-7742-17-2
Appears in Collections:Наукові праці Факультету філософії та суспільствознавства

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bondarenko, V.D._Svitska shkola ta Cerkva v suchasnij Uktaini_spivpracia v konteksti jevropejskogo dosvidu.pdfСвітська школа та Церква в сучасній Україні:співпраця у контексті європейського досвіду286.45 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.