DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет педагогіки та психології » Наукові праці Факультету педагогіки та психології »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/16724
Title: Шляхи впровадження галузевого стандарту вищої освіти бакалавра за спеціальністю "Валеологія"
Authors: Страшко, Станіслав Васильович
Животовська, Людмила Анатоліївна
Keywords: галузевий стандарт
засоби діагностики
здоров'я
кваліфікація вчителя
валеологія
Issue Date: 2006
Publisher: Ін-т інноваційних технологій і змісту освіти
Citation: Страшко, С. В. Шляхи впровадження галузевого стандарту вищої освіти бакалавра за спеціальністю «Валеологія» / С. В. Страшко, Л. А. Животовська // Проблеми освіти : наук- метод. зб. – Київ : Ін-т інноваційних технологій і змісту освіти, 2006. – Вип. 49. – С. 3–9.
Abstract: Підготовка фахівця-валеолога в контексті зниження рівня здоров’я населення є нагальною проблемою сучасності. Протягом останніх десятиріч спостерігається загальна тенденція до погіршення стану здоров'я населення України в цілому та дітей і молоді зокрема. Аналіз статистичних даних і результати ряду досліджень свідчать про те, що вік дітей, які починають палити, вживати алкоголь, наркотичні речовини, зменшується. Загрозливих масштабів набирає розповсюдження ВІЛ/СНІДу. Розроблення і затвердження галузевого стандарту вищої освіти за педагогічною спеціальністю “Валеологія” створює передумови для ґрунтовної, виваженої підготовки фахівців у педагогічних і класичних університетах та інших вищих навчальних закладах та ставить за мету якісну підготовку вчителя, який понесе в школу новітні наукові знання і вміння щодо збереження і зміцнення здоров’я, формування культури здоров’я як складової загальної культури особистості.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/16724
Appears in Collections:Наукові праці Факультету педагогіки та психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Strashko_Shliahy_vprovadzhennia_3-9.pdfОсновна стаття292.21 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.