DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет менеджменту освіти та науки » Наукові праці Факультету менеджменту освіти та науки »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/16448
Title: Проблеми професійної етики та академічної доброчесності у сучасному навчально-освітньому процесі
Authors: Андрущенко, Тетяна Іванівна
Keywords: талановита людина
морально-духовна атмосфера
професійна етика
природа людини
Issue Date: 2017
Publisher: НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Андрущенко, Т. І. Проблеми професійної етики та академічної доброчесності у сучасному навчально-освітньому процесі / Т. І. Андрущенко // Другі академічні читання пам’яті Г. І. Волинки : «Філософія, наука і освіта» : матеріали міжнародної науково-практичної конференції, 25-26 квітня 2017 року. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. – С. 169-172.
Abstract: Найважливішим завданням пропонованого курсу є можливість допомогти розкрити природнє джерело моральності людини. Так, Е.Фром вважає, що «джерело норм моральної поведінки слід шукати у самій природі людини , що моральні норми засновані на вроджених якостях людини, що порушення цих норм призводить до емоційного і психічного розпаду. Я прагну показати, що структура характеру зрілої і продуктивної особистості сама є джерелом «доброчинності» і що «зло» є (як показує аналіз) байдужість до себе самого і саморуйнування. Не самозаперечення і не егоїзм, а любов до себе, не заперечення індивідуальності, а утвердження істино людської самості – ось вищі цінності гуманістичної етики. Щоб бути впевненим у своїх цінностях, людина має знати саму себе і свою здатність до добра і продуктивності»
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/16448
Appears in Collections:Наукові праці Факультету менеджменту освіти та науки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Andrushchenko.pdf144.78 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.