DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Фізико-математичний факультет » Наукові праці Фізико-математичного факультету »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/15759
Title: Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми фізико-математичної освіти і науки», присвячена 95-річчю від дня народження доктора технічних наук, професора Дущенка Віктора Павловича : збірник матеріалів конференції
Issue Date: 2017
Publisher: Видавництво НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Тези доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми фізико-математичної освіти і науки», присвяченої 95-річчю від дня народження доктора технічних наук, професора Дущенка В. П., 25-26 травня 2017 року, м. Київ, Україна. – Київ : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. – 250 с.
Description: Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми фізико математичної освіти і науки», присвяченої 95 річниці від дня народження видатного діяча освіти і науки України, завідувача кафедри загальної фізики КДПІ імені О.М. Горького, нині НПУ імені М.П. Драгоманова, професора Дущенка Віктора Павловича. Наукові праці учнів наукової школи В.П. Дущенка та багатьох інших науковців України, Білорусі, Болгарії, Франції, Узбекистану, Алжиру представлені у вигляді пленарного засідання та трьох тематичних напрямів секційного засідання. Секція І. Дослідження в галузі теплофізики дисперсних і полімерних матеріалів. Секція ІІ. Історія, методологія і методи навчання фізико-математичних дисциплін у ВНЗ. Секція ІІІ. Сучасні комп’ютерні технології в освіті і науці. Наукова і практична спадщина професора Дущенка В.П. неоціненна як з точки зору пізнання набутого досвіду науковця, професіонала у галузі молекулярної теплофізики, тепло-, масо- і електропереносу у дисперсних капілярно-пористих середовищах, у галузі теплофізики полімерних матеріалів і композитів на їх основі, так і практики проведення експериментальних досліджень, а також досвіду мудрого вихователя, вчителя-новатора у галузі дидактики, психології та педагогіки. Від організаційного комітету семінару велика вдячність всім колегам і друзям, послідовникам наукової школи професора Дущенка В.П., які знайшли можливість взяти участь у роботі конференції і представити свої наукові здобутки. Покладатимемо надію на подальшу дружбу і співпрацю у галузі великої науки і сучасної освіти.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/15759
Appears in Collections:Наукові праці Фізико-математичного факультету

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
dushchenko-95-2017.pdfосновиний матеріал6.27 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.