DSpace at library NPU Dragomanova » Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова » Факультет природничо-географічної освіти та екології » Навчальні видання Факультету природничо-географічної освіти та екології »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/15211
Title: Методичні рекомендації з підготовки та захисту магістерських робіт для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 101 Екологія
Authors: Волошина, Наталія Олексіївна
Keywords: магістр
магістерська робота
вимоги
оформлення
захист
Issue Date: 2017
Publisher: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова
Citation: Методичні рекомендації з підготовки та захисту магістерських робіт для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 101 Екологія / Укладачі : Н. О. Волошина, О. М. Лазебна. – К. : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. – 33 с.
Abstract: Методичні рекомендації відтворюють сучасні вимоги до підготовки та захисту магістерських робіт. Містять основні правила оформлення отриманих досліджень і загальноприйняті вимоги до їх прилюдного захисту згідно чинних стандартів України. Видання призначено для використання магістрантами кафедри екології НПУ імені М.П. Драгоманова для оформлення магістерських робіт, порядку їх захисту та оцінювання.
Description: Методичні рекомендації з підготовки та захисту магістерських робіт для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 101 Екологія
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/15211
Appears in Collections:Навчальні видання Факультету природничо-географічної освіти та екології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ECO magistr.pdfМетодичні рекомендації387.86 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.