DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13942
Title: Побудова асимптотики розв’язку задачі Коші для лінійної сингулярно збуреної системи у випадку кратного спектра головного оператора
Other Titles: The constructing of the asymptotic solution of the Cauchy problem for the linear singularly perturbed system in case of multiple spectrum of the main operator
Authors: Яковець, Василь Павлович
Keywords: задача Коші
лінійна сингулярно збурена система диференціальних рівнянь
Cauchy problem
linear singular perturbed system of differential equations
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Яковець, В. П. Побудова асимптотики розв’язку задачі Коші для лінійної сингулярно збуреної системи у випадку кратного спектра головного оператора / В. П. Яковець // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 284-306.
Abstract: Запропоновано оригінальний метод побудови асимптотики розв’язку задачі Коші для лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь у випадку, коли головна матриця системи має кратне власне значення, якому відповідає елементарний дільник такої самої кратності. Метод грунтується на використанні відповідного рівняння розгалуження, діаграм Ньютона та спеціальних векторно-матричних позначень, які значно спрощують процедуру визначення коефіцієнтів відповідних асимптотичних розвинень.
It is proposed an original method of constructing of asymptotic solution of the Cauchy problem for the linear singularly perturbed system of differential equations when the main matrix of the system has multiple eigenvalue, which is corresponding to elementary divisor of the same multiplicity. This method is based on the idea of using the corresponding equation of branching, method of Newton’s diagrams and special denotation, which simplify the process of determination of coefficients for the corresponding asymptotic series
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13942
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
yakovets284-306.pdfОсновна стаття550.18 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.