DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 13 (2) »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13936
Title: Асимптотичне інтегрування сингулярно збурених диференціальних рівнянь з частинними похідними гіперболічного типу
Other Titles: Asymptotic integration of singularly perturbed systems of hyperbolic-type partial differential equations
Authors: Самусенко, Петро Федорович
Keywords: сингулярно збурені диференціальні рівняння
рівняння гіперболічного типу
singularly perturbed differential equations
hyperbolic-type PDE
Issue Date: 2012
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Самусенко, П. Ф. Асимптотичне інтегрування сингулярно збурених диференціальних рівнянь з частинними похідними гіперболічного типу / П. Ф. Самусенко // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Вип. 13 (2). - С. 197-214.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13936
Appears in Collections:Випуск 13 (2)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
samusenko197-214.pdfОсновна стаття553.35 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.