DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 10 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13875
Title: Про асимптотичне розвинення розв’язків сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь другого порядку з виродженням у точці
Authors: Шкіль, Микола Іванович
Issue Date: 2009
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Шкіль, М. І. Про асимптотичне розвинення розв’язків сингулярно збурених систем диференціальних рівнянь другого порядку з виродженням у точці / М. І. Шкіль // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2009. - Вип. 10. - С. 6-13.
Abstract: Запропоновано метод побудови локальних асимптотичних формул для розв’язків системи лінійних диференціальних рівнянь другого порядку у випадку, коли виродження настає в одній точці.
We propose the method of construction of local asymptotic formulae for solutions of system of linear differential equations of second order in the case if degeneracy is in a single point.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13875
Appears in Collections:Випуск 10

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
schkil6-13.pdfОсновна стаття394.46 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.