DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 10 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13871
Title: Циліндричне марковське зображення чисел і його застосування
Authors: Луцак, Вадим Васильович
Issue Date: 2009
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Луцак, В. В. Циліндричне марковське зображення чисел і його застосування / В. В. Луцак // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2009. - Вип. 10. - С. 141-149.
Abstract: Вивчається зображення дійсних чисел зі скінченним алфавітом і нульовою надлишковістю, основне метричне відношення для якого визначається стохастичною матрицею. Розв’язуються найпростіші задачі метричної і ймовірнісної теорії дійсних чисел для цього зображення.
We study the representation of real numbers with finite alphabet and zero redundancy such that the basic metric relation is determined by the stochastic matrix. Simplest problems of metric and probabilistic theory of real numbers for this representation are solved.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13871
Appears in Collections:Випуск 10

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
lutsak141-149.pdfОсновна стаття418.74 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.