DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 10 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13870
Title: Множина неповних сум абсолютно збіжного комплексного ряду
Authors: Коваленко, Валерій Миколайович
Issue Date: 2009
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Коваленко В. М. Множина неповних сум абсолютно збіжного комплексного ряду / В. М. Коваленко // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки / М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Нац. пед. ун-т ім. М. П. Драгоманова. - К. : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2009. - Вип. 10. - С. 150-162
Abstract: В роботі розглядається множина неповних сум абсолютно збіжного комплексного ряду. Вивчаються тополого-метричні властивості даної множини.
In this paper we consider the set of incomplete sums of absolutely convergent complex series. We investigate topological and metric properties of this set.
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13870
Appears in Collections:Випуск 10

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
kovalenko150-162.pdfОсновна стаття427.93 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.