DSpace at library NPU Dragomanova » Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова » Серія 01: Фізико-математичні науки » Випуск 10 »

Please use this identifier to cite or link to this item: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13864
Title: Метричні властивості множини чисел, визначених умовами на їх розклади в ряд Енгеля
Authors: Гетьман, Богдан Іванович
Issue Date: 2009
Publisher: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Citation: Гетьман, Б. І. Метричні властивості множини чисел, визначених умовами на їх розклади в ряд Енгеля / Б. І. Гетьман // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1: Фізико-математичні науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2009. - Вип. 10. - С. 88-99.
Abstract: Робота присвячена Е-зображенню дійсних чисел (різницеве зображення чисел рядами Енгеля). В ній вивчаються властивості хвостових, циліндричних і напівциліндричних множин, а також множини чисел із заданою послідовністю фіксованих Е-символів. Розглядаються застосування отриманих результатів до дослідження властивостей розподілу випадкової величини з незалежними Е-сивмолами (цифрами).
The paper is devoted to E-representation of real numbers (difference form of Engel representation of numbers). We study the properties of tail, cylindrical and semi-cylindrical sets as well as the set of numbers with given sequence of fixed E-symbols. We apply obtained results to study the properties of the random variable with independent E-symbols (digits).
URI: http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/13864
Appears in Collections:Випуск 10

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
getman88-99.pdfОсновна стаття429.39 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.